BDAR
gdpr

Jūsų asmens duomenų valdymas

Šiame tinklapyje gali būti naudojami slapukai ar kiti jūsą asmens duomenys tinklapio funkcionalumo tikslais. Kai kurie iš jų slapukų yra būtini, o kiti padeda mums patobulinti jūsų patirtį ir gauti duomenų, kaip ši svetainė yra naudojama.


Mokymai „Profesinių įgūdžių tobulinimas – gaisro nusikaltimo vietos apžiūra“

Data

2022 10 21

Įvertinimas
0
PA060590.JPG

Gaisrinių tyrimų centras 2022 m. rugsėjo 26-29 dienomis ir spalio 3-6 dienomis organizavo Latvijos Respublikos valstybinės policijos ekspertų mokymus ir praktinius užsiėmimus 2014-2021 metų Europos ekonominės erdvės finansinio instrumento programoje „Tarptautinis policijos bendradarbiavimas ir kova su nusikalstamumu“ pagal projektą „Teismo ekspertizės sistemos pajėgumų stiprinimas ir įvykio vietos apžiūra“ tema „Profesinių įgūdžių tobulinimas – gaisro nusikaltimo vietos apžiūra“.

Mokymų metu 27 ekspertai gilino teorines ir praktines žinias gaisravietė apžiūros, mokslinių metodų naudojimo gaisrų ekspertinių tyrimų srityse. Praktinių užsiėmimų metu atliko apžiūras specialiai sukurtose gaisravietėse, kuriose nustatytinoje gaisro židinio vietą ir gaisro kilimo priežastį, fiksavo tyrimui reikšmingus daiktinius įrodymus bei kūrė uždegimo įtaisą. Taip pat dalyvavo ugnies teorijos (gaisro dinamikos) praktiniuose užsiėmimuose.